Sposób zamawiania

Korzystając z portalu allegro.pl, możecie Państwo w łatwy sposób zapoznać się z ofertą West-moto oraz kupić niezbędne części samochodowe.
Sprawdź nasze profile na allegro: Profil 1 oraz Profil 2

Kontaktując się z nami telefonicznie pod numerami +48 505-355-877 , +48 503-336-293 otrzymacie Państwo informację nt. dostępności poszukiwanych przez Państwa części, ich ceny oraz kosztów wysyłki.

Pisząc na adres westmotopl@gmail.com prosimy o przekazanie wszelkich informacji dot. poszukiwanych części. Ułatwi to nam ich identyfikację oraz skróci czas realizacji zamówienia.

w zakładce Kontakt znajdziecie Państwo mapę oraz adres naszej siedziby, w której części można odebrać osobiście.

Paczki wysyłamy za pośrednictwem takich firm jak: InPost / GEIS

Wszystkie nasze części są starannie zapakowane i zabezpieczone na czas transportu, tak by otrzymany przez Państwa towar dotarł w nienaruszonym stanie. 95% naszych zamówień realizujemy w czasie maks. 48h. Oznacza to, że w ciągu 2 dni roboczych zamówiona przez Państwa część zostanie dostarczona pod wskazany adres. Nie dotyczy to sobót i niedziel oraz świąt.

W szczególnych przypadkach czas wysyłki uzgadniany jest z klientem indywidualnie.

Dokładamy wszelkich starań by zamówiony przez Państwa towar dotarł na czas. Nie możemy jednak odpowiadać za opóźnienia w dostawie leżące po stronie firmy przewozowej.

Dla Państwa wygody oddajemy kilka możliwości zapłacenia za zamówiony towar:

1) Użytkownicy serwisu allegro.pl mogą zapłacić poprzez metody udostępnione przez ww. portal min.: przelew bankowy, karta kredytowa czy PayU.


2) Pobranie - płatności dokonujecie Państwo przy odbiorze przesyłki bezspośrednio kurierowi.


3) Gotówka - bezpośredniej płatności gotówką, możecie dokonać Państwo przy odbiorze części w siedzibie naszej firmy.